fbpx
Sertifikalar

Mentora Language School Fethiye, öğrencilerin pek çok açıdan faydalanabileceği etkileşimli bir İngilizce eğitim ortamına sahiptir. Okulumuzda eğitim, tümü alanında eğitimli, CELTA ya da TEFL sertifikasına sahip, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle gerçekleştirilir.

Ayrıca Mentora’daki programları süresince İngiliz Aile Yanı’nda kalan öğrencilerimiz, okul dışında geçirdikleri vakitlerde de yanlarında kaldıkları aile ile İngilizce pratik yapma ve onların kültürlerini yakından tanıma olanağına sahip olurlar. Öğrencilerimiz, her gün sınıfta öğrendikleri yeni bilgilerini, eve gittiklerinde İngiliz aileleri ile pratik yaparak pekiştirirler.

Hafta içi her gün yapılan sınıf içi eğitimlerde kitap ve material olarak, Cambridge ve Oxford Üniversitesi Yayınları ve i-tools gibi teknoloji tabanlı destek malzemeleri kullanılmaktadır.

Mentora, Genel İngilizce Programları’nın yanısıra, İş İngilizce’si, sınavlara hazırlık programları gibi farklı yapılarda özelleştirilmiş programlar da sunmaktadır. Okulumuz, Cambridge Üniversitesi ESOL Sınavları ve IELTS Sınavları yetkili uygulama merkezi olduğundan, bu tür sınavlara yönelik yoğunlaştırılmış özel programlarımız mevcuttur.

Mentora ayrıca, yıl boyunca belli dönemlerde bir ya da iki kez, çok prestijli ve geçerli bir öğretmen eğitim programı olan Cambridge Üniversitesi’nin CELTA eğitimlerini de gerçekleştirmektedir.