fbpx
Mentora Junior (8-16)

Türkiye’de, “Hem Tatil, Hem İngilizce” konseptine sahip yegane okul olan Mentora Language School Fethiye, 8-16 yaş grubuna yönelik özel olarak tasarlanmış Mentora Junior programını sunar. Mentora Language School Junior programında, farklı ülkelerden öğrenciler ve tüm dünyadan farklı kültürler okulumuzda buluşur.

Mentora Junior öğrencilerimiz, kampüsteki öğrenci yurdunda ya da İngiliz ailelerimizin yanında kalabilirler. Fethiye’deki kampüsümüzde, öğrencilerle sürekli vakit geçiren, ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz, çalışanlarımız ve etkinlik liderlerimiz, yurt dışına gitmeye gerek kalmaksızın, öğrencilerimiz için yoğun bir “doğal İngilizce konuşma ortamı” oluşturur.

Fethiye kampüsümüz, ortak dili sadece İngilizce olan arkadaşlıkların kurulduğu bir ortamdır. Mentora Junior programının etkinliklerle dersleri bir araya getiren yapısı, öğrencilerin hem sosyalleşmelerini, hem de eğlenceli ve etkileşimli bir ortamda öğrenmelerini sağlar. Farklı ülkelerden gelen öğrencilerin bir araya gelmesi çok kültürlü bir öğrenme ortamı oluşturur ve öğrenciler kendi kültürleriyle diğer kültürler arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları deneyimleyebilirler.